Capital t capitali po vjen

Capital t capitali po vjen

Capital T (Trim Ademi) Pare Pare lyrics: Porositi 100 shisha,krejt me drita kalle kalle, / Pe shoh femnen mat m... Aug 04, 2019 · Syte e tu Lyrics: Sa po m'vjen inati, që na ka hup kontakti / M'ke thon qe s'je gati, por e ke pas veç arsye me m'ni / Kallzom ti ku m'ike ku m'ike, pse ti u zhduke s'um prite / Pse prej asaj dite Mar 03, 2016 · “Hiti i ri po vjen. Të nisim numërimin së prapthi”, ka shkruar ai në Instagram. Kënga e fundit e Capital T është “Pare pare” dhe eshte lansuar në fund të nëntorit. Kjo kenge deri tani ka grumbulluar më shumë se 11 milionë klikime. Reperi i njohur Capital T, ashtu siç kishte paralajmëruar ditë më parë, ka sjell projektin e tij më të re “Pse po ma lun lojën”. Një këngë e bukur verore, e solli kësaj radhe më ndryshe reperin në të kënduar, stil dhe interpretim.

79.9k Likes, 488 Comments - Capital T (@truekapo) on Instagram: “ALBUMI I 4’t me ren po vjen 🚨🏔2020 / shume ndryshe 😎🔥 🏻” Nov 27, 2015 · Capital T sjell video projektin e radhes te titulluar "Pare Pare" Produced by: Mixey (Authentic Ent.) ... TINGULLI TRENT - PO T'SHOH PERMAS - Duration: 4:21. BABASTARSchannel 17,744,254 views. 4:21. Capital T zgjedh Shën Valentinin për të na prezantuar me të ‘dashurën’ e tij! 0. ... Capitali po vjen, Capitali po vjen – ”O ma”, hiti i... Kanali i vetëm zyrtar i Capital T i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Capital T, të cilat janë të mb...

Trim Ademi (Albanian: [tɾim aˈdɛmi]; born 29 February 1992), known professionally as Capital T, is a Kosovo-Albanian rapper and songwriter.. Born and raised in Pristina, his uncle introduced him to music and rapping at an early age. 79.9k Likes, 488 Comments - Capital T (@truekapo) on Instagram: “ALBUMI I 4’t me ren po vjen 🚨🏔2020 / shume ndryshe 😎🔥 🏻” Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, i njohur ndryshe për publikun si Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet. Pas suksesit të madh që pati me këngën solo ‘Hookah’, ai duket se po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar.

Megjithatë, duket se ai po përgatit një bashkëpunim të madh. Është menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, ai që ka publikuar një foto të Majkut me Capital T. Duket se në këtë takim është biseduar për një bashkëpunim mes dy artistëve që njihen për hitet e tyre.

Capital T po vjen si agjent sekret..si molotov po kerset me ni benz klasik eej titronik ayya muther fucker iie fantastik Okeej sa here une foli ti weq ngo knejj\ kur une boj diqka perhapet si sprej Big taw big tee e e e ej e din qe qa po lypet une pe gjej e kom bo weq ni hit nAlbum e spo du me bo hite ma shum se pi bjen si me bo hile Capital T po vjen me këngë të re. Reperi ka publikuar një video në Instagram, me të cilën zbuloi disa sekuenca të këngës së re, shkruan lajmi.net. Ky...

Capital T duket se ka shumë shije kur vjen puna për të bërë dhurata Së fundmi reperi i ka bërë një dhuratë menaxherit të labelit Babastars, Dekorim SahititDhuratën e ka treguar vetë Dekori me postimin e fundit në Instagram Trim Ademi (Albanian: [tɾim aˈdɛmi]; born 29 February 1992), known professionally as Capital T, is a Kosovo-Albanian rapper and songwriter.. Born and raised in Pristina, his uncle introduced him to music and rapping at an early age. Kujtojmë se Capital T është duke punuar edhe për një album të cilin po ashtu pritet të lëshoj gjatë muajve të ardhshëm. ... Capital T vjen me këngë të re. Aug 27, 2010 · Official Fanpage http://www.facebook.com/IMAGINEcreativeOfficial IMAGINE creative presents the video of new hit song from rap star Capital T - Ma e mira. Enj...

edhe ni her Capital- T, me T tmadhe tshkrimit nese don mu ni mir kthe edhe niher pi fillimit Yeaah rastaman e CapitaL please it, keep it blaze it, smoke that green Reff (2x): OoO Capitali po vjen krejt bini per toke kur te shini qa po bjen ah Capoo edhe niher n'teren ky osht veq ni refren qe bjen bounce neper ven. Ooo Oooo Smok that green ... Capital T dhe Majkun së shpejti do t’i shohim në një projekt të përbashkët, i cili pritet të jetë edhe një hit i fillimi vitit. Ka qenë vetë Capital T ai që ka konfirmuar bashkëpunim nga një video teksa procesojnë xhirimet e videoklipit në montazh.

Japonezët në alarm për rreth 22 minuta, Kim Jong-Un kishte lëshuar…

Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke punuar në një projekt të ri, e që këtë herë nuk është fjala për këngë.

Në Maj 2019, Capital T merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Kujtime". Më datë 18 Maj 2019, Capital T & TNT publikojnë videoklipin "200 Dit". Capital T e ka sjellë një version të ri, të përpunuar të hitit të dikurshëm të bendit legjendar “TNT”, “200 ditë”.

Oct 30, 2019 · Pas bashkëpunimit super të suksesshëm një vit më parë, “Pasha jetën”, Capital T dhe Majk po sjellin një hit të ri. Vetë Kapo ndau në një video live në profilin e tij në Instagram disa fragmente nga kënga e re,...

79.9k Likes, 488 Comments - Capital T (@truekapo) on Instagram: “ALBUMI I 4’t me ren po vjen 🚨🏔2020 / shume ndryshe 😎🔥 🏻” Jun 24, 2017 · 50+ videos Play all Mix - Mixey ft. Capital T - Hatixhe (Official Video) YouTube Gold AG ft. Gezim Nika - LIRIDONA (Official Video) - Duration: 3:52. Gold AG 5,032,078 views Jun 30, 2012 · Une nuk e di ti qa po menon Une nuk e di ti pse po dyshon Veq e di t'konvenon [Verse 3 : Capital T & NRG Band] Era gucci o ka i vjen Veq mos thuj si spo te pelqen Ska ka shkon ktu apet vjen Se pom ... Oct 30, 2019 · Pas bashkëpunimit super të suksesshëm një vit më parë, “Pasha jetën”, Capital T dhe Majk po sjellin një hit të ri. Vetë Kapo ndau në një video live në profilin e tij në Instagram disa fragmente nga kënga e re,... Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke punuar në një projekt të ri, e që këtë herë nuk është fjala për këngë. Capital T zgjedh Shën Valentinin për të na prezantuar me të ‘dashurën’ e tij! 0. ... Capitali po vjen, Capitali po vjen – ”O ma”, hiti i...